Telefonische
support

Als u ons belt om een supportsticket te openen, kunnen we ondersteuning bieden in meerdere talen. Zie de onderstaande telefoonnummers voor de talen die we kunnen aanbieden. Tijdens het gesprek moeten we enkele van uw persoonlijke gegevens verzamelen, waaronder uw naam, e-mailadres, telefoonnummer, locatie van het product en land, zodat we uw vraag kunnen beantwoorden en u kunnen helpen bij het oplossen.

Nederland 08003434306
België 080049866
Bahrein 80080430
Bulgarije 008002100582
Denemarken 080711694
Duitsland 08006738187
Estland 8000044738
Finland 0800774138
Frankrijk 0805543388
Griekenland 008000000077
Hongarije 0680021592
Italië 0236004996
Koeweit 22055732
Kroatië 08003403
Letland +44 8000830834
Litouwen 080000032
Luxemburg 080023692
Noorwegen +44 8000830834
Oman 80074274
Oostenrijk 0800017824
Polen 008001218811
Portugal 800210431
Qatar 00800101511
Rep. van Ierland 1800936299
Roemenië 800890424
Saudi Arabie 8008501381
Servië 0800800813
Slowakije 800002636
Slovenië 080080869
Spanje 0900423885
Tsjechische Republiek 800200257
Verenigde Arabische Emiraten 8000320302
Verenigd Koninkrijk 08000830834
Zuid-Afrika 0800996520
Zweden 0200880032
Zwitserland 0800000343

Privacyverklaring

PFU (EMEA) LIMITED, 'de Gegevensverzamelaar', neemt de bescherming van uw privacy zeer ernstig. We gebruiken uw persoonlijke gegevens uitsluitend voor het expliciete, specifieke doel waarvoor u de gegevens aan ons hebt gegeven. We delen deze gegevens niet zonder uw toestemming met anderen die niet namens ons handelen.  Uw persoonlijke gegevens worden mogelijk gedeeld met onze partners en agents die als 'Gegevensverzamelaars' optreden voor de klantenadministratie, verkoop, marketing en onderzoek voor producten en diensten die worden geleverd door PFU (EMEA) LIMITED. Uw gegevens worden zowel fysiek als elektronisch beveiligd conform de Algemene gegevensverordening en worden uitsluitend bewaard voor zolang dat nodig is.

Lees ons privacybeleid voor meer informatie over de manier waarop wij uw persoonlijke gegevens verwerken..