Pomoc
telefoniczna

Jeśli chcesz poprosić o pomoc przez telefon, możemy zaoferować wsparcie w wielu językach. Lista numerów telefonu i języków znajduje się poniżej. Podczas rozmowy telefonicznej poprosimy o niektóre Twoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, lokalizację produktu i kraj. Posłużą nam one do udzielenia Ci odpowiedzi na zapytanie oraz pomocy w rozwiązaniu problemu

Polska 008001218811
Afryka Południowa 0800996520
Arabia saudyjska 8008501381
Austria 0800017824
Bahrajn 80080430
Belgia 080049866
Bułgaria 008002100582
Chorwacja 08003403
Dania 080711694
Estonia 8000044738
Finlandia 0800774138
Francja 0805543388
Grecja 008000000077
Hiszpania 0900423885
Holandia 08003434306
Katar 00800101511
Kuwejt 22055732
Łotwa +44 8000830834
Litwa 080000032
Luksemburg 080023692
Niemcy 08006738187
Norwegia +44 8000830834
Oman 80074274
Portugalia 800210431
Republika Czeska 800200257
Republika Irlandii 1800936299
Rumunia 800890424
Serbia 0800800813
Słowacja 800002636
Słowenia 080080869
Szwecja 0200880032
Szwajcaria 0800000343
Węgry 0680021592
Włochy 0236004996
Zjednoczone Emiraty Arabskie 8000320302
Zjednoczone Królestwo 08000830834

 

Oświadczenie dotyczące ochrony prywatności

PFU (EMEA) LIMITED jako „Administrator danych” wyjątkowo poważnie traktuje ochronę prywatności klientów. Wykorzystujemy dane osobowe klientów wyłącznie w jasno określonym celu, w którym zostały one nam przekazane, i nie udostępniamy ich bez zgody klienta nikomu, kto nie działa w naszym imieniu.Dane osobowe klientów mogą być udostępniane naszym partnerom i agentom przetwarzającym dane – „Podmiotom przetwarzającym” – w celach administracyjnych, sprzedaży, marketingu oraz badań dotyczących produktów i usług świadczonych przez PFU (EMEA) LIMITED. Dane klientów będą chronione fizycznie i elektronicznie zgodnie z Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych oraz będą przechowywane nie dłużej, niż jest to koniecznie.

Więcej informacji na temat tego, jak przetwarzamy dane osobowe, można znaleźć w naszej Polityce prywatności.